Hendrik J. LOUWES : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Skupina liberálů a demokratů - Člen
  • 13-12-1985 / 24-07-1989 : Skupina liberálů a demokratických reformistů - Pokladník

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (Nizozemsko)

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro rozpočty
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegace pro vztahy se zeměmi severní Evropy a Severskou radou
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy se zeměmi severní Evropy a Severskou radou
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro rozpočty
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegace pro vztahy s Norskem

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova