Antonio Augusto LACERDA DE QUEIRÓZ : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-01-1986 / 13-09-1987 : Skupina liberálů a demokratických reformistů - Člen
  • 16-09-1988 / 24-07-1989 : Skupina liberálů a demokratických reformistů - Člen

Národní strany 

  • 01-01-1986 / 13-09-1987 : Partido Social Democrata (Portugalsko)
  • 16-09-1988 / 24-07-1989 : Partido Social Democrata (Portugalsko)

Poslanci 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Výbor pro práva žen
  • 31-01-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky
  • 21-01-1987 / 13-09-1987 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 21-01-1987 / 13-09-1987 : Výbor pro práva žen
  • 21-01-1987 / 13-09-1987 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN a Meziparlamentní organizací ASEAN (AIPO) a Korejskou republikou
  • 10-10-1988 / 24-07-1989 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele

Náhradník 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 16-09-1988 / 24-07-1989 : Výbor pro rozpočty