Leonidas LAGAKOS : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 08-01-1985 / 24-07-1989 : Skupina socialistů - Člen

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Panellinio Socialistiko Kinima (Řecko)

Poslanci 

  • 18-01-1985 / 20-01-1987 : Výbor pro dopravu
  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro dopravu a turistiku
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými

Náhradník 

  • 15-01-1985 / 20-01-1987 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova