César LLORENS BARGES : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-01-1986 / 01-01-1987 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 01-01-1986 / 01-01-1987 : Partido Demócrata Popular (Španělsko)

Poslanci 

  • 16-01-1986 / 01-01-1987 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování
  • 10-04-1986 / 01-01-1987 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu