Eileen LEMASS : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Skupina evropské demokratické levice - Členka

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Fianna Fáil Party (Irsko)

Předsedkyně 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro mládež, kulturu, vzdělání, informace a sport

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 09-06-1986 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro práva žen
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegace pro vztahy s Kyprem
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy s Kyprem
  • 10-06-1986 / 20-01-1987 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 21-01-1987 / 22-01-1987 : Výbor pro práva žen

Náhradnice 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro mládež, kulturu, vzdělání, informace a sport
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro práva žen
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro rozpočty