Yvonne M.C.Th. van ROOY : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 30-10-1986 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Členka

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 30-10-1986 : Christen Democratisch Appèl (Nizozemsko)

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 30-10-1986 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Asie
  • 10-03-1986 / 30-10-1986 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Asie

Náhradnice 

  • 26-07-1984 / 30-10-1986 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 26-07-1984 / 30-10-1986 : Výbor pro práva žen