Bram van der LEK : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 09-03-1986 : Skupina Duha: Federace zelených alternativních evropských spojení, Agelev-Ecolo, Dánské lidové hnutí proti členství v Evropském společenství - Předseda
  • 10-03-1986 / 24-07-1989 : Skupina Duha: Federace zelených alternativních evropských spojení, Agelev-Ecolo, Dánské lidové hnutí proti členství v Evropském společenství - Člen

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Pacifistisch Socialistische Partij (Nizozemsko)

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 12-02-1985 / 31-12-1985 : Delegace při Výboru Evropského parlamentu a Španělských legislativních shromáždění
  • 21-01-1987 / 13-03-1987 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro politické záležitosti
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými

Náhradník 

  • 09-09-1985 / 20-01-1987 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro podání
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele