Gérard LONGUET : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Skupina liberálů a demokratů - Člen
  • 13-12-1985 / 19-03-1986 : Skupina liberálů a demokratických reformistů - Člen

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 19-03-1986 : Parti républicain (Francie)

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 10-02-1985 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 11-02-1985 / 19-03-1986 : Výbor pro energii, výzkum a technologii
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegace pro vztahy se státy Perského zálivu

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 10-02-1985 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování