Anne-Marie A. LIZIN : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 09-05-1988 : Skupina socialistů - Členka

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 09-05-1988 : Parti socialiste (Belgie)

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro práva žen
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro energii, výzkum a technologii
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky
  • 21-01-1987 / 09-05-1988 : Výbor pro energii, výzkum a technologii
  • 21-01-1987 / 09-05-1988 : Delegace pro vztahy se zeměmi východní Evropy – Skupina II

Náhradnice 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 21-01-1987 / 09-05-1988 : Výbor pro práva žen
  • 21-01-1987 / 09-05-1988 : Výbor pro mládež, kulturu, vzdělání, informace a sport