André ROSSI : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Skupina liberálů a demokratů - Člen
  • 13-12-1985 / 05-09-1986 : Skupina liberálů a demokratických reformistů - Člen

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 12-12-1984 : Parti républicain (Francie)
  • 13-12-1984 / 31-12-1984 : Union pour la France en Europe (Francie)
  • 01-01-1985 / 05-09-1986 : Parti radical (Francie)

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 05-09-1986 : Výbor pro rozpočty
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky