Jean-Pierre ROUX : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 31-03-1987 : Skupina evropské demokratické levice - Člen

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 31-03-1987 : Rassemblement pour la République (Francie)

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 13-01-1987 : Výbor pro dopravu
  • 12-02-1985 / 31-12-1985 : Delegace při smíšeném výboru Evropského parlamentu a Portugalského parlamentu
  • 14-11-1986 / 20-01-1987 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 21-01-1987 / 31-03-1987 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro energii, výzkum a technologii