Rosario ROMEO : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Skupina liberálů a demokratů - Místopředseda
  • 13-12-1985 / 16-03-1987 : Skupina liberálů a demokratických reformistů - Místopředseda

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 16-03-1987 : Partito repubblicano italiano (Itálie)

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování
  • 21-01-1987 / 16-03-1987 : Výbor pro institucionální věci

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro institucionální věci