Pino ROMUALDI : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 22-05-1988 : Skupina Evropské pravice - Místopředseda

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 22-05-1988 : Movimento sociale italiano - Destra nazionale (Itálie)

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 17-04-1986 : Výbor pro jednací řád a podání
  • 26-07-1984 / 17-04-1986 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 18-04-1986 / 20-01-1987 : Výbor pro politické záležitosti
  • 21-01-1987 / 22-05-1988 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 21-01-1987 / 22-05-1988 : Výbor pro politické záležitosti

Náhradník 

  • 24-09-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro institucionální věci
  • 24-09-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro energii, výzkum a technologii
  • 24-09-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro politické záležitosti
  • 21-01-1987 / 22-05-1988 : Výbor pro institucionální věci