Heinrich AIGNER : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 24-03-1988 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen předsednictva

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-03-1988 : Christlich-Soziale Union in Bayern e.V. (Německo)

Předseda 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
  • 21-01-1987 / 24-03-1988 : Výbor pro kontrolu rozpočtu

Poslanci 

  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro rozpočty
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 21-01-1987 / 24-03-1988 : Výbor pro rozpočty