Dimitrios ADAMOU : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 18-09-1987 : Skupina komunistů a spojenců - Člen

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 18-09-1987 : Kommounistiko Komma Elladas (Řecko)

Místopředseda 

  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Delegace pro vztahy s Kyprem
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy s Kyprem

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 21-01-1987 / 18-09-1987 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 21-01-1987 / 18-09-1987 : Delegace pro vztahy s Kyprem

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro dopravu
  • 21-01-1987 / 18-09-1987 : Výbor pro dopravu a turistiku