Magdeleine ANGLADE : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 11-10-1987 : Skupina evropské demokratické levice - Členka
  • 12-10-1987 / 24-07-1989 : Skupina evropské demokratické levice - Členka předsednictva

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 07-02-1988 : Centre national des indépendents et paysans (Francie)
  • 08-02-1988 / 24-07-1989 : Centre national des indépendants (Francie)

Místopředsedkyně 

  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro politické záležitosti
  • 21-01-1987 / 20-02-1987 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 22-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro práva žen
  • 20-02-1987 / 18-12-1987 : Výbor pro kontrolu rozpočtu

Náhradnice 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro institucionální věci
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro politické záležitosti