Rudi ARNDT : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Skupina socialistů - Předseda

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Německo)

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro rozpočty
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro rozpočty

Náhradník 

  • 12-09-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro kontrolu rozpočtu