Dario ANTONIOZZI : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 05-04-1987 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen
  • 06-04-1987 / 24-07-1989 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen předsednictva

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Democrazia cristiana (Itálie)

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro politické záležitosti
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro politické záležitosti
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegace pro vztahy s Norskem
  • 10-04-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro institucionální věci
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro právní věci a občanská práva