Giuseppe AMADEI : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Skupina socialistů - Člen předsednictva

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partito socialista democratico italiano (Itálie)

Předseda 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro jednací řád a podání
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 27-07-1984 : Výbor pro institucionální věci
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro politické záležitosti
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro politické záležitosti
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro podání

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 21-07-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova