José María ALVAREZ DE EULATE PEÑARANDA : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-01-1986 / 05-04-1987 : Skupina evropské demokracie - Člen
  • 06-04-1987 / 05-07-1987 : Skupina evropské demokracie - Člen předsednictva
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Skupina evropské demokracie - Člen předsednictva

Národní strany 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Coalición Popular (Španělsko)
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Alianza Popular (AP) (Španělsko)

Poslanci 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy se zeměmi severní Evropy a Severskou radou
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegace pro vztahy se zeměmi východní Evropy – Skupina II
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování

Náhradník 

  • 18-02-1986 / 20-01-1987 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku