Jochen van AERSSEN : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Německo)

Místopředseda 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro institucionální věci
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 07-11-1985 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 08-11-1985 / 01-05-1986 : Výbor pro mládež, kulturu, vzdělání, informace a sport
  • 02-05-1986 / 20-01-1987 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro rozvoj a spolupráci