Victor ABENS : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 05-04-1987 : Skupina socialistů - Místopředseda
  • 06-04-1987 / 24-07-1989 : Skupina socialistů - Člen

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti ouvrier socialiste luxembourgeois (Lucembursko)

Místopředseda 

  • 11-02-1985 / 31-12-1985 : Delegace při Výboru Evropského parlamentu a Španělských legislativních shromáždění

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro rozpočty
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro mládež, kulturu, vzdělání, informace a sport

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro rozpočty