Rui Manuel ALMEIDA MENDES : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-01-1986 / 05-04-1987 : Skupina liberálů a demokratických reformistů - Místopředseda
  • 06-04-1987 / 13-09-1987 : Skupina liberálů a demokratických reformistů - Člen

Národní strany 

  • 01-01-1986 / 13-09-1987 : Partido Social Democrata (Portugalsko)

Místopředseda 

  • 23-04-1986 / 20-01-1987 : Výbor pro politické záležitosti
  • 21-01-1987 / 13-09-1987 : Výbor pro politické záležitosti

Poslanci 

  • 16-01-1986 / 23-04-1986 : Výbor pro politické záležitosti
  • 21-01-1987 / 13-09-1987 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu (Alžírsko, Maroko a Tunisko)