Pedro ARGÜELLES SALAVERRIA : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Skupina evropské demokracie - Člen

Národní strany 

  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Alianza Popular (AP) (Španělsko)

Poslanci 

  • 14-10-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 13-03-1989 / 24-07-1989 : Delegace pro vztahy se Svazem sovětských socialistických republik

Náhradník 

  • 14-10-1987 / 20-04-1989 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele