Ettore Giovanni ANDENNA : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 02-02-1987 / 24-07-1989 : Skupina socialistů - Člen

Národní strany 

  • 02-02-1987 / 24-07-1989 : Partito socialista democratico italiano (Itálie)

Poslanci 

  • 15-05-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
  • 21-01-1988 / 24-07-1989 : Delegace pro vztahy s Maltou

Náhradník 

  • 15-05-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro mládež, kulturu, vzdělání, informace a sport