Jean-Pierre ABELIN : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Union pour la démocratie française (Francie)

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 11-02-1985 / 31-01-1986 : Delegace při Výboru Evropského parlamentu a Španělských legislativních shromáždění
  • 21-01-1987 / 13-10-1987 : Výbor pro rozpočty
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegace pro vztahy se Svazem sovětských socialistických republik
  • 14-10-1987 / 10-10-1988 : Výbor pro mládež, kulturu, vzdělání, informace a sport
  • 10-10-1988 / 24-07-1989 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 21-01-1987 / 09-10-1988 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 21-07-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost