Marie Anne ISLER BÉGUIN : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 11-12-1991 / 18-07-1994 : Zelená skupina v Evropském parlamentu - Členka

Národní strany 

  • 11-12-1991 / 18-07-1994 : Les Verts-Europe-Ecologie (Francie)

Místopředsedkyně 

  • 14-01-1992 / 18-07-1994 : Evropský parlament
  • 14-01-1992 / 18-07-1994 : Předsednictvo Evropského parlamentu

Poslanci 

  • 12-12-1991 / 14-01-1992 : Výbor pro rozpočty
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s Maďarskem
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro rozpočty
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy s Maďarskem
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Maďarsko