Dominique VOYNET : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 13-11-1991 / 10-12-1991 : Zelená skupina v Evropském parlamentu - Členka

Národní strany 

  • 13-11-1991 / 10-12-1991 : Les Verts-Europe-Ecologie (Francie)

Poslanci 

  • 22-11-1991 / 10-12-1991 : Výbor pro dopravu a turistiku

Náhradnice 

  • 21-11-1991 / 10-12-1991 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 21-11-1991 / 10-12-1991 : Výbor pro institucionální věci