Dieter-Lebrecht KOCH : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 11-03-1991 / 18-07-1994 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Pozorovatel

Národní strany 

  • 11-03-1991 / 18-07-1994 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Německo)

Pozorovatel 

  • 15-03-1991 / 14-01-1992 : Výbor pro dopravu a turistiku
  • 15-03-1991 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy s Izraelem
  • 15-01-1992 / 10-03-1993 : Delegace pro vztahy s Izraelem
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro dopravu a turistiku
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy s Izraelem
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy s Izraelem

Pozorovatel-náhradník 

  • 15-03-1991 / 14-01-1992 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele

Kontakt