Francesco LAMANNA : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 07-09-1992 / 18-07-1994 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 07-09-1992 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Itálie)

Poslanci 

  • 18-09-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro institucionální věci
  • 12-02-1993 / 18-07-1994 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci

Náhradník 

  • 06-10-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro kontrolu rozpočtu