José APOLINÁRIO : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 14-11-1995 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen
  • 15-11-1995 / 03-02-1997 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen předsednictva
  • 04-02-1997 / 02-10-1998 : Skupina Strany Evropských socialistů - Místopředseda

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 02-10-1998 : Partido Socialista (Portugalsko)

Kvestor 

  • 15-11-1995 / 13-01-1997 : Evropský parlament
  • 15-11-1995 / 13-01-1997 : Předsednictvo Evropského parlamentu

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu a Arabskou maghrebskou unií
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN, jihovýchodní Asie a Korejskou republikou
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu a Arabskou maghrebskou unií
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN, jihovýchodní Asie a Korejskou republikou
  • 15-11-1995 / 13-01-1997 : Kvestoři
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu a Arabskou maghrebskou unií
  • 16-01-1997 / 02-10-1998 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 16-01-1997 / 02-10-1998 : Výbor pro rybolov
  • 14-10-1997 / 02-10-1998 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu a Arabskou maghrebskou unií

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro rybolov
  • 16-01-1997 / 02-10-1998 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova