Javier AREITIO TOLEDO : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 13-07-1993 / 18-07-1994 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 13-09-1993 / 18-07-1994 : Partido Popular (Španělsko)

Poslanci 

  • 13-09-1993 / 18-07-1994 : Výbor pro podání

Náhradník 

  • 13-09-1993 / 03-11-1993 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 13-09-1993 / 31-01-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES - Evropského hospodářského prostoru
  • 13-09-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 04-11-1993 / 18-07-1994 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru Evropského hospodářského prostoru
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými