Magda G.H. AELVOET : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 28-01-1997 : Zelená skupina v Evropském parlamentu - Místopředsedkyně
  • 29-01-1997 / 19-07-1999 : Zelená skupina v Evropském parlamentu - Předsedkyně

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Anders gaan leven (Belgie)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 19-01-1995 / 11-07-1995 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Turecko
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Turecko
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)

Náhradnice 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro práva žen
  • 14-11-1995 / 15-01-1997 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Turecko