Frank VANHECKE : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Nezařazení poslanci

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Vlaams Blok (Belgie)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s jižní Afrikou
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s jižní Afrikou
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro institucionální věci
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro institucionální věci
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro rozvoj a spolupráci