Luigi VINCI : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 05-01-1995 : Konfederace Evropské sjednocené levice - Člen
  • 06-01-1995 / 13-02-1997 : Skupina konfederace Evropské sjednocené levice a Severské zelené levice - Člen
  • 14-02-1997 / 19-07-1999 : Skupina konfederace Evropské sjednocené levice a Severské zelené levice - Místopředseda

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Rifondazione comunista (Itálie)

Místopředseda 

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Dočasný výbor pro zaměstnanost
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN, jihovýchodní Asie a Korejskou republikou
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN, jihovýchodní Asie a Korejskou republikou
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN, jihovýchodní Asie a Korejskou republikou
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN, jihovýchodní Asie a Korejskou republikou
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN, jihovýchodní Asie a Korejskou republikou

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro rozpočty
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Podvýbor pro měnové věci
  • 16-01-1997 / 17-02-1999 : Výbor pro rozvoj a spolupráci