María Jesús ARAMBURU DEL RÍO : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 05-01-1995 : Konfederace Evropské sjednocené levice - Členka
  • 06-01-1995 / 26-03-1996 : Skupina konfederace Evropské sjednocené levice a Severské zelené levice - Členka

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 26-03-1996 : Izquierda Unida-Iniciativa per Catalunya (Španělsko)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 26-03-1996 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou
  • 13-02-1995 / 26-03-1996 : Výbor pro práva žen
  • 12-07-1995 / 26-03-1996 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou

Náhradnice 

  • 21-07-1994 / 13-02-1995 : Výbor pro práva žen
  • 19-01-1995 / 26-03-1996 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost