Witold Jan WASZCZYKOWSKI : 9. volební období 

Politické skupiny 

  • 02-07-2019 ... : Skupina Evropských konzervativců a reformistů - Člen

Národní strany 

  • 02-07-2019 ... : Prawo i Sprawiedliwość (Polsko)

Místopředseda 

  • 10-07-2019 ... : Výbor pro zahraniční věci

Poslanci 

  • 02-07-2019 / 09-07-2019 : Výbor pro zahraniční věci
  • 02-07-2019 / 15-07-2019 : Podvýbor pro lidská práva
  • 02-07-2019 ... : Podvýbor pro bezpečnost a obranu
  • 02-07-2019 ... : Delegace v Parlamentním výboru pro přidružení EU-Ukrajina
  • 02-07-2019 ... : Delegace v Parlamentním shromáždění Euronest

Náhradník 

  • 02-07-2019 ... : Výbor pro mezinárodní obchod

Kontakt