André LAIGNEL : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Parti socialiste (Francie)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s jihovýchodní Evropou
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s jihovýchodní Evropou
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Rumunsko
  • 18-07-1996 / 20-02-1997 : Dočasná expertní skupina pro BSE (bovinní spongiformní encefalopatie)
  • 16-01-1997 / 18-07-1997 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 18-07-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro rozpočty

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro regionální politiku
  • 16-01-1997 / 25-07-1997 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu a Arabskou maghrebskou unií
  • 07-05-1997 / 19-11-1997 : Dočasný výbor pověřený sledováním kroků přijatých v rámci doporučení týkajících se BSE (bovinní spongiformní encefalopatie)
  • 25-07-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu a Arabskou maghrebskou unií
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu a Arabskou maghrebskou unií