Jack M.E. LANG : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 31-07-1997 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 31-07-1997 : Parti socialiste (Francie)

Místopředseda 

  • 01-12-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s Japonskem
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s Japonskem

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Podvýbor pro bezpečnost a odzbrojení
  • 17-11-1994 / 30-11-1994 : Delegace pro vztahy s Japonskem
  • 16-01-1997 / 18-07-1997 : Podvýbor pro bezpečnost a odzbrojení
  • 16-01-1997 / 31-07-1997 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 22-02-1995 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 23-02-1995 / 15-01-1997 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci
  • 16-01-1997 / 17-07-1997 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci
  • 16-01-1997 / 31-07-1997 : Delegace pro vztahy s Japonskem