Michèle LINDEPERG : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Strany Evropských socialistů - Členka

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Parti socialiste (Francie)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN, jihovýchodní Asie a Korejskou republikou
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN, jihovýchodní Asie a Korejskou republikou
  • 16-01-1997 / 18-09-1997 : Delegace pro vztahy s Litvou
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci
  • 19-09-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Austrálií a Novým Zélandem
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy s Austrálií a Novým Zélandem
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy s Austrálií a Novým Zélandem

Náhradnice 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro regionální politiku
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN, jihovýchodní Asie a Korejskou republikou
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro regionální politiku
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN, jihovýchodní Asie a Korejskou republikou
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN, jihovýchodní Asie a Korejskou republikou