Celia VILLALOBOS TALERO : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 30-09-1995 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Členka

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 30-09-1995 : Partido Popular (Španělsko)

Předsedkyně 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Dočasný výbor pro zaměstnanost

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 30-09-1995 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 17-11-1994 / 30-09-1995 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky

Náhradnice 

  • 21-07-1994 / 30-09-1995 : Výbor pro práva žen