José María LAFUENTE LÓPEZ : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 18-10-1991 / 18-07-1994 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 18-10-1991 / 18-07-1994 : Partido Popular (Španělsko)

Poslanci 

  • 09-12-1991 / 14-01-1992 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem