Julio AÑOVEROS TRIAS de BES : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Španělsko)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 21-06-1996 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s Českou republikou, Slovenskou republikou a Slovinskem
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Česká republika
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Slovenská republika
  • 21-06-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 21-06-1996 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s Izraelem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Česká republika

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 18-01-1996 : Výbor pro regionální politiku
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro právní věci a občanská práva