Aldo ARRONI : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Skupina Forza Europa - Pokladník
  • 05-07-1995 / 23-10-1996 : Skupina Unie pro Evropu - Pokladník
  • 24-10-1996 / 14-06-1998 : Skupina Unie pro Evropu - Člen
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Itálie)

Místopředseda 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Austrálií a Novým Zélandem
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy s Austrálií a Novým Zélandem
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy s Austrálií a Novým Zélandem

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Polsko
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s Českou republikou, Slovenskou republikou a Slovinskem
  • 16-03-1995 / 11-07-1995 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru Evropského hospodářského prostoru
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Polsko
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru Evropského hospodářského prostoru
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se Slovinskem
  • 16-01-1997 / 28-01-1997 : Výbor pro rozpočty
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Delegace pro vztahy s Austrálií a Novým Zélandem
  • 29-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku

Náhradník 

  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Ruskem
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky a MERCOSUR
  • 16-01-1997 / 08-06-1998 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 22-01-1997 / 08-06-1998 : Podvýbor pro měnové věci
  • 14-10-1997 / 08-06-1998 : Delegace pro vztahy s Ruskem
  • 14-10-1997 / 08-06-1998 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky a MERCOSUR
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 08-12-1998 / 23-02-1999 : Delegace při Výboru pro parlamentní spolupráci EU-Rusko
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace při Výboru pro parlamentní spolupráci EU-Rusko