Amedeo AMADEO : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Nezařazení poslanci

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Alleanza nazionale (Itálie)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro podání
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Kypr
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy se střední Asií a Mongolskem
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Kypr
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se střední Asií a Mongolskem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro podání
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro dopravu a turistiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro dopravu a turistiku