Johannes VOGGENHUBER : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Zelená skupina v Evropském parlamentu - Člen
  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Zelená skupina v Evropském parlamentu - Člen

Národní strany 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Die Grünen - Die Grüne Alternative (Rakousko)
  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Die Grünen - Die Grüne Alternative (Rakousko)

Poslanci 

  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Výbor pro institucionální věci
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Ruskem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro institucionální věci
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Delegace pro vztahy s Ruskem
  • 01-12-1997 / 13-07-1998 : Delegace při Výboru pro parlamentní spolupráci EU-Rusko
  • 13-07-1998 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Slovenská republika

Náhradník 

  • 18-07-1996 / 20-02-1997 : Dočasná expertní skupina pro BSE (bovinní spongiformní encefalopatie)
  • 16-01-1997 / 18-11-1998 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 19-11-1998 / 19-07-1999 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci