Ritva Tellervo LAURILA : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Členka předsednictva
  • 13-04-1999 / 19-07-1999 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Členka

Národní strany 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Kansallinen Kokoomus (Finsko)
  • 13-04-1999 / 19-07-1999 : Kansallinen Kokoomus (Finsko)

Poslanci 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s Japonskem
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 07-04-1995 / 10-11-1996 : Podvýbor pro bezpečnost a odzbrojení
  • 12-07-1995 / 10-11-1996 : Delegace pro vztahy s Japonskem

Náhradnice 

  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku