Maj-Lis LÖÖW : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-01-1995 / 17-01-1995 : Skupina Strany Evropských socialistů - Členka
  • 18-01-1995 / 08-02-1995 : Skupina Strany Evropských socialistů - Místopředsedkyně
  • 09-02-1995 / 08-10-1995 : Skupina Strany Evropských socialistů - Místopředsedkyně
  • 09-10-1995 / 12-10-1995 : Skupina Strany Evropských socialistů - Členka
  • 13-10-1995 / 03-02-1997 : Skupina Strany Evropských socialistů - Místopředsedkyně
  • 04-02-1997 / 19-07-1999 : Skupina Strany Evropských socialistů - Místopředsedkyně

Národní strany 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Socialdemokraterna (Švédsko)
  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : Socialdemokratiska arbetarepartiet (Švédsko)

Poslanci 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Maďarsko
  • 19-01-1995 / 17-11-1995 : Výbor pro institucionální věci
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Maďarsko
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)
  • 17-11-1995 / 15-01-1997 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Maďarsko

Náhradnice 

  • 19-01-1995 / 16-11-1995 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 16-11-1995 / 15-01-1997 : Výbor pro institucionální věci
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro institucionální věci
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro práva žen