Jean-Yves R.R. LE GALLOU : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Nezařazení poslanci

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Front national (Francie)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro rozpočty
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s Bulharskem a Rumunskem
  • 18-11-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Rumunsko
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Litvou
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro rozpočty
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Litva

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 14-11-1994 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci