Milan LINZER : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Österreichische Volkspartei (Rakousko)

Poslanci 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Maďarsko
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci
  • 12-07-1995 / 10-11-1996 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Maďarsko

Náhradník 

  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Výbor pro výzkum, technologický rozvoj a energii